Recents in Beach

Par mums


Sveicināti!

Šis blogs veidots ar domu radīt noderīgu interneta vietni, kurā būtu apskatīti svarīgākie un aktuālākie jautājumi par nekustamo īpašumu nozari un investīcijām.

Bloga autors un uzturētājs Ģirts Zālītis.  
Ģirts nekustamo īpašumu jomā darbojas kopš 2003. gada. Viņš vadījis aktīvu pārvaldes un apsaimniekošans kompāniju, kā arī bijis līdzīpašnieks vairākos daudzdzīvokļu namu projektos. Vairāk kā septiņus gadus strādājis divu vadošu banku nekustamo īpašumu meitas uzņēmumos, tajos darbojoties, aktīvu pārvaldes, pārdošanas vadības un uzņēmuma vadības jomā. Šobrīd Ģirts darbojas kā investors un konsultants.

Bloga līdzautors un vēsturiskais izveidotājs Lauris Bērziņš.
Laura līdzšinējā darba pieredze ir saistīta ar nekustamo īpašumu nozari. Viņš ieguvis ievērojamu praktisku pieredzi gan Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, gan nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, kā arī ir piedalījies vairākos ar būvniecību saistītos projektos.

Ļoti priecāsimies, ja Jūs atstāsiet komentārus pie rakstiem!

Jūs variet piedalīties satura veidošanā, piedāvājot savu rakstu saistītu ar nekustamo īpašumu nozari vai investīcijām, kā rezultātā iegūsiet papildus publicitāti savam projektam vai uzņēmumam!

Ja vēlies izvietot reklāmu www.investoriem.lv sazinies ar Ģirtu.


Kontakti:
Zvaniet Ģirtam: 25445525

Rakstiet Laurim: lauris@verus.lv