Recents in Beach

E-lietas

Šajā sadaļā piedāvāšu manuprāt interesantus e-rīkus saistībā ar nekustamo īpašumu pirkšanu, pārdošanu, īri un apsaimniekošanu.


Izvēlieties siltāko mājokli un ietaupiet par apkures rēķiniem.


Pērkot vai īrējot dzīvokli sērijveida mājā būs jārēķinās ar krietniem izdevumiem par apkures rēķiniem ziemas periodā, tomēr dažādām mājām siltumenerģijas patēriņš un līdz ar to arī rēķinu summas par apkuri ir atšķirīgas.
Izmantojot "Rīgas enerģētikas aģentūras"  nesen publiskotos un apkopotos datus par visām "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekotajām 4300 mājām, esmu izveidojis ērti pārskatāmu datubāzi, kurā iespējams atlasīt datus par konkrētas ēkas siltumenerģijas patēriņu un salīdzināt tos ar vidējiem siltumenerģijas patēriņiem Rīgā par 2012.gadu. 
Dzīvokļu pircējiem un īrniekiem novēlu atrast siltāko māju starp Jums derīgajiem piedāvājumiem.
Ja esat nolēmis pārdot vai izīrēt savu dzīvokli ieskatieties datubāzē, iespējams, Jūsu mājas energoefektivitāte ir virs vidējā rādītāja Rīgā, uzsveriet šo būtisko priekšrocību potenciālajiem pircējiem!
Informācija par komunālo pakalpojumu parādiem.


Tā kā tuvojas apkures sezons, tad izvēloties dzīvokli, iesaku pievērst uzmanību komunālo maksājumu parāda apjomam attiecīgajai daudzīvokļu mājai. Rīgas ūdens piedāvā jebkuram interesentam apskatīt informāciju par dzudzīvokļu māju kavētajiem maksājumiem par ūdens un kanalizācijas pakalpojumiem.

Ierakstīt komentāru

2 Komentāri

 1. Čau,
  pamanīju tavu blogu, Latvijas interneta plašumos un radās ideja par iespējamo sadarbību.
  Man ļoti bieži parādās klienti, kuri vēlas izvietot saites uz savām mājaslapām, reklāmrakstus (kuri pēc tādiem neizskatās) , kādā no tematiskajiem blogiem. Un tāpēc vēlējos uzrunāt arī tevi. Ja šāda veida sadarbība tevi interesētu, kādi būtu nosacījumi no tavas puses?
  Ar cieņu,
  Gatis
  www.digitalmarketings.lv

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien Gati,
   Par reklāmas iespējām lūdzu zvani 25445525.

   Ģirts

   Dzēst

Pievieno savu komentāru